Doradcy regionalni

Kontakt

JORDAHL & PFEIFER Technika Budowlana Sp. z o. o.

W 1993 roku zawiązała się pełna sukcesów współpraca firm PFEIFER z Memmingen i JORDAHL® z Berlina. W celu zorganizowania wspólnej sprzedaży produktów w zakresie techniki budowlanej firm JORDAHL® i PFEIFER powołano organizację J & P Technika Budowlana. Firma ta, czerpiąc z tradycji i pozycji silnych marek, dociera do swoich Klientów na całym świecie, oferując najszerszą na rynku budowlanym paletę produktów w obszarze techniki połączeń i zamocowań.

Pod koniec roku 1997 powstała we Wrocławiu firma
JORDAHL & PFEIFER Technika Budowlana Sp. z o.o. Wraz z rozwojem rynku umacniamy z roku na rok swoją pozycję jako kompetentny i sprawny partner w zakresie technik budowlanych.

JORDAHL & PFEIFER Technika Budowlana Sp. z o.o. reprezentuje na świecie znane na rynku budowlanym marki Jordahl, Pfeifer i H-Bau. Od 1999 roku uzupełniliśmy naszą ofertę o technikę elastycznego oparcia elementów konstrukcyjnych w technologii niemieckiej firmy CALENBERG.
Naszą dewizą jest służenie naszym klientom w zakresie technologii konstrukcji żelbetowych oraz linowych. W myśl zasady: "Swoboda architektury..., perfekcja konstrukcji..." - czynimy przestrzeń wokół nas przyjazną.