NASZ ZESPÓŁ

Kierownictwo

.vcf

Prezes Zarządu

Krzysztof Janczura

+48 501 689 834
+48 71 396 82 64
janczura@jordahl-pfeifer.pl
.vcf

Dyrektor Techniczny, Prokurent

Włodzisław Jozanis

+48 502 333 040
+48 71 396 82 66
jozanis@jordahl-pfeifer.pl

Sekretariat

.vcf

Sekretariat

Agnieszka Grzybowska

+48 508 042 611
+48 71 396 82 64
biuro@jordahl-pfeifer.pl

Marketing

.vcf

Marketing

Anna Stankiewicz

+48 512 356 342
+48 71 396 03 38
marketing@jordahl-pfeifer.pl
.vcf

Marketing

Agnieszka Wojtanowicz

+48 500 033 473
+48 71 396 88 88
awojtanowicz@jordahl-pfeifer.pl

Sprzedaż

.vcf

Kierownik działu sprzedaży

Monika Sycz

+48 512 356 288
+48 71 396 83 64
sycz@jordahl-pfeifer.pl
.vcf

Sprzedaż

Anna Onoszko

+48 512 356 326
+48 71 396 82 64
onoszko@jordahl-pfeifer.pl
.vcf

Sprzedaż

Magdalena Majczak

+48 516 005 100
+48 71 396 03 31
majczak@jordahl-pfeifer.pl
.vcf

Sprzedaż

Monika Roman-
Maciejewska

+48 516 005 100
+48 71 396 83 65
sprzedaz@jordahl-pfeifer.pl
.vcf

Kierownik działu logistyki

Waldemar Dec

+48 512 356 282
+48 71 396 82 65
dec@jordahl-pfeifer.pl
.vcf

Dział zarządzania jakością

Jan Rybak

- - -
+48 71 39 60 330
qm@jordahl-pfeifer.pl

Dział techniczny

.vcf

Kierownik działu technicznego

Sławomir Śleziak

+48 507 132 965
+48 71 396 88 80
sleziak@jordahl-pfeifer.pl
.vcf

Dział techniczny

Paweł Wojtanowicz

+48 512 356 370
+48 71 396 03 35
wojtanowicz@jordahl-pfeifer.pl
.vcf

Dział techniczny

Grzegorz Małkowicz

+48 512 356 320
+48 71 396 03 35
malkowicz@jordahl-pfeifer.pl
.vcf

Dział techniczny

Bartosz Stasieńko

+48 506 065 550
+48 71 396 88 81
stasienko@jordahl-pfeifer.pl
.vcf

Dział techniczny

Ewelina Walas

- - -
- - -
walas@jordahl-pfeifer.pl
.vcf

Dział techniczny

Magdalena Kruczek-Link

- - -
+48 71 396 88 83
mlink@jordahl-pfeifer.pl
.vcf

Dział techniczny (Pentaflex)

Wojciech Radkiewicz

+48 514 429 305
+48 71 396 88 82
radkiewicz@jordahl-pfeifer.pl
.vcf

Dział techniczny (Pentaflex)

Michał Pecuch

- - -
+48 71 396 03 37
pecuch@jordahl-pfeifer.pl
.vcf

Dział techniczny (Calenberg)

Mateusz Laska

+48 514 429 306
+48 71 396 88 87
mateusz.laska@jordahl-pfeifer.pl

Projekty

.vcf

Projekt - łożyska elastomerowe (Calenberg)

Monika Potocka

+48 501 508 051
+48 71 396 03 33
potocka@jordahl-pfeifer.pl
.vcf

Projekt - akustyka i wibroizolacje (Calenberg)

Marta Knawa-
Hawryszków

+48 516 005 101
+48 71 396 03 30
knawa@jordahl-pfeifer.pl
.vcf

Projekt - wibroizolacja dróg szynowych

Igor Gisterek

+48 512 356 336
+48 71 396 88 86
gisterek@jordahl-pfeifer.pl
.vcf

Projekt - elewacje klinkierowe i betonowe

Łukasz Stankiewicz

+48 512 356 270
+48 71 396 03 36
stankiewicz@jordahl-pfeifer.pl
.vcf

Projekt - technika szczelnego betonu (Pentaflex)

Dawid Rusek

+48 512 356 286
+48 71 396 03 37
rusek@jordahl-pfeifer.pl
.vcf

Projekt - połączenia elementów prefabrykowanych

Jerzy Derysz

+48 512 356 272
+48 22 353 18 52
derysz@jordahl-pfeifer.pl

Doradcy regionalni

.vcf

Region południowy-zachód

Adam Jędruszek

+48 503 189 052
+48 71 396 82 64
wroclaw@jordahl-pfeifer.pl
.vcf

Region centrum

Piotr Kłosowski

+48 504 176 263
+48 71 396 82 64
warszawa@jordahl-pfeifer.pl
.vcf

Region południe

Adam Knaś

+48 501 452 523
+48 71 396 82 64
krakow@jordahl-pfeifer.pl
.vcf

Region centrum

Grzegorz Malec

+48 512 356 368
+48 71 396 82 64
malec@jordahl-pfeifer.pl
.vcf

Region zachód

Przemysław Torz

+48 509 603 797
+48 71 396 82 64
poznan@jordahl-pfeifer.pl
.vcf

Region północ

Rafał Thiede

+48 504 058 750
+48 71 396 82 64
gdansk@jordahl-pfeifer.pl

IT

.vcf

Piotr Tokarz

+48 517 228 777
+48 71 396 88 85
tokarz@jordahl-pfeifer.pl